Серія
Категорії
×

Barex

Показати 1-20 з 51 товарів

Barex професійна косметика для волосся з Італії

Компанія Barex Italiana один з найпопулярніших в всесвітньої індустрії краси італійський бренд, який надає косметику для волосся преміум класу.

За італійськими фільмами, ми знаємо, що запорука успішного бізнесу в Італії - це дружна сім'я, хороший задум і велика уважність до деталей.

Barex історія створення

Історія торгової марки Barex (Барекс) почалася ще в 1967 році, тоді один дуже заповзятливий італієць відкрив в Болоньї свою компанію. І це була типова італійська компанія: там працювала вся його сім'я.

Деякий час вони були дистриб'юторами Шанель в Італії. Але крім цього вони мали свій особистий парфумерний магазинчик. І користуючись з досвіду, отриманого під час роботи з парфумерією, сучасна компанія Барекс досі уважно підбирає запахи до своїх продуктів.

Рішення зайнятися своїм бізнесом з продажу товарів для догляду за волоссям, а надалі і самостійним випуском косметики було зроблено під час. До цього перукарі в своїй роботі застосовували лише шампуні, барвники і хімії. завивку. А до кінця 60-х років в країні почали з'являтися нові продукти для волосся. Це говорило про те, що з'явився відмінний шанс для розвитку в новій сфері бізнесу.

BAREX Italiana вдало увірвалися на ринок з лосьйоном проти випадіння, а після вони збільшили спектр товарів, випустивши лосьйони в ампулах, які стилісти застосовували для створення гарної укладки і додання волоссю клієнта сяйва. Таким спосіб компанія моментально зреагувала на необхідність салонів краси в ефективних продуктах для роботи.

Barex Italiana в Україні

Сьогодні BAREX має свою науково-дослідну лабораторію, яка займається не тільки розробкою нових продуктів, але і скрупульозним добором постачальників сировини. Основне їхнє завдання - вивчати, знаходити і застосовувати натуральні компоненти при створенні засобів для волосся, забезпечуючи високу якість продукції і реальний ефект в процесі їх застосування.

Зараз косметика Барекс продається більш ніж в 30 країнах, в тому числі і в Україні, і є справжнім еталоном італійської досконалості і якості.

Barex косметика для волосся серії

Компанія BAREX Italiana завжди перевершувала модні орієнтири в б'юті індустрії.

Так, десять років тому бренд випустив лінію продуктів AETO, а компоненти в складі коштів стали потрібний тільки сьогодні. В цій серії акцент зроблений на натуральне походження інгредієнтів. Для її створення були обрані досить незвичайні, але в, то, же час корисні рослини всього світу.

Таким чином, кожна серія косметичних продуктів Барекс неодмінно перетворюється на бестселер.

Наприклад, серія засобів Oro del Marocco досі має найбільшу популярність за останні п'ятнадцять років. А все тому, що вся церемонія зі збору масла Аргана (основи всієї лінії) відбувається з вручну, без використання хімікатів. А все масло для волосся, яке використовується при виробництві продуктів лінійки Oro del Marocco, має сертифікат органічні відповідності.

Виходячи з вище сказаного, можна спокійно заявити, що BAREX помітно виділяється серед інших брендів цієї сфери. І головна його відмінність у тому, що для БАРЕКС головне його ПРОДУКТ, а не сліпе слідування моді, настільки традиційне в цій сфері бізнесу.

На сьогодні продукція BAREX Italiana представлена ​​такими серіями: Aeto, про яку ми писали вище; Joc Care Line; Joc Color Line; SHT; Permesse; Olioseta і Olioseta Oro del Marocco. А недавно з'явилися дві нові лінійки - Superplex і Contempora.

Купити Barex для волосся Ви можете у нас на сайті kabani.com.ua. Наш інтернет-магазин здійснює доставку по всьому Києву і Україні (Дніпропетровськ, Одеса, Харків, Львів та інші міста країни).

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти