×

American Crew

Показати 1-20 з 50 товарів

American Crew - світовий лідер чоловічої косметики для волосся

Косметика Америка Крю сьогодні - це показник того, що мати гарний вигляд можуть не тільки жінки, а й чоловіки. Саме до цього і прагнув творець бренду Девід Раккулья, коли тільки засновував свою компанію.

Скажемо чесно, косметичних засобів для жінок маса, причому вельми гідних. З чоловічої косметики справи йдуть трохи складніше. Вважається, що чоловікам негоже витрачати час для створення привабливого вигляду, адже вони чоловіки і цим все сказано. Але творець American Crew був не згоден з цим і вирішив докорінно змінити ситуацію. Будучи звичайним перукарем, у якого є мета і мрія, він починає створювати бренд, який би чітко відбив його світогляд. Так, в 1994 році на полицях салонів і магазинів з'являється перша в світі марка чоловічої косметики для волосся.

Лише через рік, Девід Раккулья, відкриває власну школу модних технік стрижок для чоловіків. Саме, завдяки його зусиллям ми можемо спостерігати таку велику кількість барбершопов сьогодні. А знаєте, чому вони так популярні в наші дні? Тому що, 80% чоловіків у всьому світі впевнені, що від їх зовнішнього вигляду залежить їх успіх в справах. Ми теж згодні з цими 80%, а Ви?

Через 20 років після появи перших продуктів American Crew стала лідером у виробництві чоловічої косметики, а навчальна школа Девіда перетворилася в академію для стилістів. Пройти навчання і отримати цінні знання там, мріє кожен Барбер.
American Crew в Україні

Косметика бренду на цей час представлена ​​практично в кожній країні світу. В інтернет-магазинах, в салонах краси, в магазинах професійної косметики - Ви без праці відшукайте продукти даного бренду. Україна, не є винятком в цьому переліку. Купити продукцію American Crew можна і у нас в магазині Лавка Кабани з доставкою по Києву та Україні.

У нас представлено понад 50 засобів компанії. На сторінках нашого магазину ви знайдете шампуні, кондиціонери, гелі для душу, засоби для гоління, і навіть туалетну воду. Будь-який чоловік зможе вибрати собі засоби для створення власного стилю.

Читати далі

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти