×

Babyliss PRO BAB2191SEPE Ultrasonic Cool Mist

Подобається646
3 070,00 грн
Бренд:
Опис

BABYLISS PRO BAB2191SEPE Ultrasonic Cool Mist

Праска BaByliss PRO BAB2191SEPE UltraSonic Cool Mist - це новітня технологія випрямлення волосся за допомогою пари, створюваної ультразвуковим генератором в випрямлечеві.

Праска має сучасні пластини, які виконані із застосуванням інноваційної технології EP 5.0. Це керамічні пластини, поверхня яких покрита тонким шаром металу, отриманого гальванічним методом. За рахунок свого ультрасучасного покриття пластини рівномірно нагріваються і мають в 3 рази більшц міцність, ніж використовувані раніше. Поверхня пластин праски Babyliss UltraSonic ідеально гладка і забезпечує м'яке і дбайливе випрямлення волосся.

В цьому випрямлечеві застосовується система контролю і підтримки температури Advanced Heat Management ™, завдяки якій праска швидко нагрівається до максимально високої робочої температури 230 ° С і підтримує її, не викликаючи перегріву.

Ексклюзивність та унікальність парового випряслення BaByliss BAB2191SEPE складається у вбудованому ультразвуковому генераторі пара, який підключений до ємності для води. У процесі вирівнювання волосся, при включенні функції парогенераціі, вода за допомогою ультразвуку перетворюється в прохолодний мікро пар і через центральний канал (поглиблення посередині пластині) рівномірно розподіляється по всій пластині, знижуючи інтенсивність термодії на волосся, пом'якшуючи і зберігаючи його цілісність протягом випрямлення . Така будова праски bab2191sepe помітно полегшує процес випрямлення волосся будь-якого типу.

Купити праску BaByliss Pro ви можете в нашому інтернет магазині і переконатися в тому, що це насправді революційний інструмент.

Читати далі
Деталі товару
BAB2191SEPE

Характеристики

Ширина пластин
28 мм
Покрытие пластин
металлизированная керамика
Минимальная температура
115 C
Максимальная температура
230 C
Терморегулятор
да
Цифровой дисплей
да
Ионизация
нет
Возможность использовать на влажных волосах
нет
Длина шнура
2,7 метра
Колір
серебристый
Гарантия
1 год
Огляди(4)
Загальний рейтинг
4.5
4 Огляди
Покупала весной в на выставке в Киеве. Утюжок крутой ничего не скажешь. Блеск дает неимоверный. Выравниваю обычно на 210С и мне хватает. Единственно напрягает воду заливать

Залишити відгук

  • Ваша оцінка:
Супутні товари

Меню

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти

Створіть обліковий запис для використання списків побажань.

Ввійти