

DSD de Luxe 1.1 Dixidox Antiseborrheic Shampoo - це антісеборейний шампунь, який допомагає зменшити і запобігти появі шкірного сала на шкірі голови і волоссі і зробити волосся більш свіжим, шовковистим і доглянутим.
Шампунь містить кератин, колаген, вітаміни і активні речовини, які регулюють роботу сальних залоз. Піроктон оламін впливає на лупу, а активний інгредієнт рослинного походження 5 альфа-авокута допомагає зменшити надмірну секрецію шкірного сала і усунути лущення. Також містить екстракт 12 рослин, спеціально підібраних для регулювання процесів роботи клітин і сальних залоз.
Спосіб застосування: нанесіть шампунь на вологу шкіру голови і волосся, через 2-5 хвилин змийте. При використанні шампуню рідше 2 разів на тиждень - наносьте його двічі. Рекомендується використання шампуню мінімум 1 раз на тиждень після пілінгу Діксідокс Де Люкс. Після миття голови - нанесіть антісеборейний лосьйон Діксідок Де Люкс.
У лікувальних цілях шампунь може застосовуватися щодня, при профилактиці - в міру необхідності.
Обсяг: 200 мл і 500 мл
Зроблено в Іспанії
Характеристики
Спеціальні артикули
Коментарів ще немає — станьте першим, хто залишить відгук!