×

Машинка для локонів Babyliss PRO Miracurl BAB2665E

Подобається584
4 230,00 грн
Бренд:
Опис

Babyliss PRO BAB2665E Miracurl

2013 рік став знаменним для компанії Babyliss Pro. Адже саме в цьому році світ побачив диво плойку Miracurl BAB2665E, яка сама створювала локони. Така незвичайна властивість миттєво припала до душі сотням тисяч жінок, зробивши плойку Babyliss Pro BAB2665e найбільш продаваною за всю історію бренду.

Машинка для формування локонів Babyliss PRO унікальна і неповторна. Іона автоматично створює один локон за іншим. Зробити укладку з локонами за допомогою такої плойки дуже легко і швидко! Пасмо волосся саме втягується в машинку, де потрапляє в керамічну камеру нагріву. У цьому пристрої локон нагрівається абсолютно з усіх боків і через 8-12 сек ви отримуєте чудовий спіральний завиток. Коли настає час звільняти пасмо з камери, плойка подає звуковий сигнал. Завдяки цьому всі локони будуть мати однакову ступінь накрутки.

Машинка для створення локонів Babyliss Miracurl працює за допомогою нового безшіточного мотору, розробленого за запатентованою технологією Maxlife PRO, що гарантує чітке і точне управління, невелика вага і прекрасний результат. Технологія двигуна MAXLIFE PRO забезпечує термін служби плойки Бебеліс до 10000 годин!

Плойка BAB2665e дає можливість самостійно здійснювати контроль спрямованості накрутки локона (вліво, вправо або по черзі вліво і вправо), температуру, і час нагрівання. Змінюючи режими, у вас будуть виходити або чіткі пасма, або м'які локони.

Читати далі
Деталі товару
BAB2665E

Характеристики

Тип плойки
MiraCurl
Покрытие пластин
керамика
Минимальная температура
190 С
Максимальная температура
230 C
Терморегулятор
да
Количество температурных режимов
3
Длина шнура
2,7 м
Гарантия
1 год
Країна виробник
Китай
Огляди(2)
Загальний рейтинг
5
2 Огляди
Отличная замена обыденным щипцам для завивки волос. Иметь красивые локоны, не прилагая усилий теперь может каждый

Залишити відгук

  • Ваша оцінка:
Супутні товари

Меню

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти

Створіть обліковий запис для використання списків побажань.

Ввійти