×

Кондиціонер для всіх типів волосся Olaplex Bond Maintenance Conditioner No. 5

Бренд:
1 299 ₴
Не має в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
5% від суми повернуться

на ваш бонусний рахунок - 65 ₴

Опис

Olaplex Bond Maintenance Conditioner No. 5

Зволожуючий відновлюючий кондиціонер для всіх типів волосся робить локони більш слухняним, блискучим і здоровим з кожним застосуванням. Захищає і відновлює пошкоджене волосся, посічені кінчики, і усуває пухнастість, відновлюючи розірвані зв'язки. Він безпечний для відтінку фарбованого волосся, зміцнює і робить волосся сильнішим, ніж будь-коли.

Основний компонент:

- Біс-амінопропілдигліколь дималеат - запатентована і перевірена технологія, що допомагає відновити порушені зв'язки і зробити волосся сильнішим.

  • рН баланс – 4,0-5,0
  • 100% веганський продукт
  • Створено без насильства над тваринами
  • Не містить глютен, парабени, фосфати, сульфати та фталати

Спосіб використанння: Розгладьте вологе волосся після використання шампуню Bond Maintenance і нанесіть олаплекс №5 від коренів до кінчиків. Через кілька хвилин змийте. Можна використовувати разом із щотижневим доглядом No 3 Hair Perfector.

Об'єм: 250 мл

Зроблено у США

ДаліМенш
Детальніше про товар

Характеристики

Тип волосся
ослаблене
пошкоджене
усі типи
Об`єм
250 мл
Країна виробник
США
Відгуки
Коментарів ще немає — станьте першим, хто залишить відгук!

Залишити відгук

  • Оцінка:
Опишіть як вам цей продукт.
Можливо вам також сподобається

Меню

Щоб додати товар у WishList необхідно увійти у акаунт.

Увійти