×

Кондиціонер для пишності й обсягу Joico Body luxe

Подобається628
Обмежена Пропозиція:
464,00 грн 580,00 грн
Reduced price-20%
Об `єм
  • 300 мл
  • 1000 мл
Бренд:
Опис

Кондиціонер для створення додаткового обсягу і потовщення волосся Joico збільшує пишність волосся і діаметр кожної волосини, завдяки амінокислотам і протеїнам вівса. Живить, полегшує розчісування і надає додатковий блиск. Не обтяжує навіть найтонше волосся. Забезпечує стійкий обсяг.

Формула лінії Body Luxe спеціально розроблена для тонкого, неживого волосся і забезпечує збільшення діаметра кожного волоса більш ніж на 40%. Волосся стає більш щільним і еластичним, набуває пишність і обсяг. Продукти не обтяжують волосся.

Активні інгредієнти:

• Bio-Advanced Peptide Complex - комплекс є науковим проривом в області вивчення структури волосся. Принцип його роботи простий, як все геніальне: він копіює ДНК здорового волосся для реконструкції слабкого і пошкодженого волосся.

• Oat Protein Complex ™ - комплекс амінокислот вівса і гідролизированого протеїну вівса. Сприяють зміцненню волосся і збільшенню діаметра кожного волоса.

Спосіб застосування: Рівномірно розподіліть невелику кількість кондиціонера по всій довжині волосся. Залиште для впливу на 1-2 хвилини. Ретельно змийте. Підходить для частого використання і всіх типів волосся

Доступні об'єми: 50 мл, 300 мл і 1000 мл

Зроблено в США

Деталі товару
ДЖ206

Характеристики

Тип волосся
позбавлене об'єму
тонке
Об`єм
50 мл
300 мл
1000 мл
Серія
Body luxe
Країна виробник
США
Огляди
Коментарів немає

Залишити відгук

  • Ваша оцінка:
Супутні товари

Меню

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти

Створіть обліковий запис для використання списків побажань.

Ввійти