×

Chakan Factory

Косметика Chakan Factory для волосся та обличчя

Молодий корейський бренд косметики, який спеціалізується на засобах для волосся і шкіри обличчя. В Україні купити косметику Chakan Factory стало можливим з 2020 року, що значно допомогло полегшити догляд за волоссям тисячам дівчат.

В асортименті марки є всі необхідні засоби для догляду за шкірою голови і локонами. Це і різні шампуні, і бальзами, і спеціальні засоби для відновлення сильно пошкодженого волосся, і навіть СПА-терапія для шкіри голови. У своїх формулах компанія використовує максимальну кількість натуральних екстрактів на основі білків, кератину, масел і інших компонентів, які допомагають швидко і надовго відновити здоров'я і красу волосся.

В основному, в асортименті бренду засоби представлені у великих обсягах, які зручно використовувати в салонах краси, але є і домашні обсяги для тих, хто хоче тільки спробувати косметику Chakan Factory.

Окремо хочеться відзначити аромати засобів. Багато хто порівнює їх з люксовими духами - ніжними, ненав'язливими і неймовірно улюбленими.

Лінія засобів Chakan Factory для обличчя

Серія по догляду за шкірою від корейського бренду невелика, але при цьому, включає в себе всі необхідні продукти для базового догляду. Як і у випадку з косметикою для волосся, компанія використовує максимальну кількість натуральних екстрактів при створенні своїх засобів. Розробляючи свої косметичні засоби за стародавніми східними рецептами, вони допомагають шкірі стати більш насиченою, зволоженою і сяючою. І хоча, косметика для обличчя Chakan Factory ще не представлена ​​в Україні, ми дуже сподіваємося, що це тимчасово.

Читати далі

Меню

Створіть обліковий запис для збереження улюблених товарів.

Ввійти